2017р.









19.01.2017р. 

Енергонагляд встановив на 24год. прилад РЕ-01 реєстратор параметрів якості електроенергії у ввідній шафі всередині будинку.


20.01.2017р.

Виробник захисного пристрою реле-напруги дав відповідь на некомпетентну і безглузду відповідь Львівобленерго 








30.01.2017р. 

Отримав лист Енергонагляду від 24.01.2017р. Енергонагляд знову грубо порушив свою Інструкцію, не направив мою скаргу на розгляд Державній регуляторній службі про проведення позачергової перевірки технічного стану лінії і якості електроенергії. Згідно вимірювань Енергонагляду параметри якості електроенергії незадовільні.









Отримав відповідь від професора НУ"Львівська політехніка" на мій запит щодо обриву нульового проводу перед опорою №8 до якої підключений мій будинок згідно робочого проекту.








Березень

03.03.2017р.

Львівобленерго подало нове заперечення.
















В даному запереченні Львівобленерго вперше з 13.12.2015р. написало, що у вказану дату відбувся обрив фазного проводу їхньої лінії. Цікаво, що дану важливу інформацію Львівобленерго подає на стадії судового розгляду справи, причому беж жодних підтверджуючих документів. Це не дивує, оскільки таких документів Львівобленерго не надавало у відповідях. Далі в тексті можна побачити що п.3 суперечить п.2, заперечення Львівобленерго свого ж тексту, коли вони пишуть, що професор "Львіської політехніки" підтверджує обрив фазного проводу, хоча насправді у його відповіді підтверджується наявність напруги 380в на вводі в будинок при обриві нульового проводу враховуючи схему підключення будинку до опори №8 і підключення до неї в цій точці інших будинків, характер пошкодження приладів і акти сервісних центрів з ремонту.
Така відверта брехня потребує підповідної реакції. 

14.12.2015р., 7.42, 16.56

Вигляд в сторону 1-ї опори трансформаторної підстанції ТП-849, під дерев'яною перемичкою, на якій висить обірваний нульовий провід. Від ізолятора опори на цьому фото відгорів нульовий провід.














Вигляд з того ж місця, між опорами, нульовий провід висить на дерев'яній перемичці, зправа - в сторону опори що на фото вище.


Провід на землі.


Вигляд з того ж місця в сторону опори до якої під'єднаний мій будинок.


Опора, до якої під'єднаний мій будинок, зправа - дерев'яна перемичка на якій повис провід. Видно як заземлюючий провід під'єднаний зажимом до крайнього лівого нульового проводу(глухозаземлена нейтраль).


Ще раз перша фотографія. Видно, що не вистачає крайнього правого проводу. 



Квітень

02.04.2017р.

Віддав блоки живлення ноутбука і комп'ютера, які згоріли ще 13.12.2015р. в сервісний центр, щоб долучити акти до судової справи.

07.04.2017р.

Отрмав акти сервісного центру.








Листопад

13.11.2017р.

Заява в Енергонагляд.


14.11.2017р.

Зустріч з начальником Личаківського РЕМ. В ході розмови я повідомив про постійні переривання електропостачання та рівень напруги до 260 вольт, переважно пізно ввечері і вночі. Написав заяву, виклав все, що було сказано.








20.11.2017р. 

Енергонагляд забрав прилад контролю якості електроенергії встановлений у ввідній шафі всередині будинку. Пізніше того ж дня приходили 2 представники Львівобленерго, показали посвідчення, лише оглянули електролічильник зовні будинку і ввідну шафу всередині.

Грудень

06.12.2017р. 

Личаківський РЕМ провів СІП від опори лінії №1-5 ТП-849, паралельно існуючим проводам повітряної лінії, трохи нижче старих проводів на опорах, від опори №5 і до мого будинку СІП був проведений 15.04.2016р. 


16.12.2017р.

Отримав листа від РЕМ, в якому зазначається, що напруга живлення на вході в будинок 221вольт згідно вимірювань 20.11.2017р., хоча ніяких вимірювань в межах мого будинку не проводилось.


20.12.2017р.

Зареєстрував заяву в якій викликав представника для проведення замірів параметрів якості електроенергії, складання і підписання акту-претензії,


заяву з проханням встановити прилад контролю якості електроенергії на постійній основі в ввідному щитку,


інформаційний запит щодо інформації про проведену реконструкцію лінії 06.12.2017р. та роботи на лінії, вимірювання параметрів якості електроенергії, опору заземлення та ін. починаючи з 2014р. з огляду на аварію 13.12.2015р.


26.12.2017р.

Дзвонив хтось з "Львівобленерго", не представився, на запитання чому з прихованого номера, впевненим бадьорим голосом отримав відповідь "це мій робочий телефон, так зробили зв"язківці". Цікаво, для чого дзвонити з номерів, не закріплених за певними підрозділами? Зараз розбираюсь в законності таких дзвінків. Далі працівник Львівобленерго повідомив що збирається завтра прийти і встановити прилад контролю якості електроенергії на 24 години в мому будинку. Я відразу не повірив тому, що почув. Аж раптом пройшов місяць як 20.11.2017р. Личаківський РЕМ десь на лінії міряв напругу невідомо чим, а тут будуть міряти ПРИЛАДОМ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!! Тобто Львівобленерго визнало наявність цього приладу, про який я згадував в заяві до Личаківського РЕМ 14.11.2017р. Де ж вони були раніше зі своїм приладом, а міряли всякими покажчиками напруги? На запитання о котрій годині вони хочуть прийти, отримав відповідь - з 9 до 17, в їхній робочий час, на що я відповів, що в ці години і мій робочий час, і отримав таку собі безпосередню відповідь - "то для чого ви нас викликали"... Я кажу приходьте сьогодні, а він "сьогодні прилад зайнятий". Далі я попросив передзвонити мені через 15хв. Не передзвонили... Якби дзвонили з нормального номера, я б відзвонив. Завтра зранку подумав передзвоню в кол-центр, нехай знайдуть цього інкогніто, але і так вже пройшло більше ніж 3 дні, чи може вони вирішили, що після виклику має пройти 3 їхні робочі дні, не включаючи вихідних і святкових? Заяву зареєстрував в червер, сьогодні вівторок і сьогодні вони не могли...п"ятниця, субота, неділя, понеділок, вівторок - 5 днів пройшло. Згідно ПКЕЕн, п.50. Акт-претензія складається побутовим споживачем та представником енергопостачальника і скріплюється їхніми підписами. У разі неприбуття представника енергопостачальника протягом 3 днів з дня звернення у містах або 7 днів - у сільській місцевості побутовий споживач має право скласти акт-претензію у довільній формі. Тому, порушення вже відбулось...
Нагадаю ще
п.45. ПКЕЕн У разі відпуску побутовому споживачу електричної енергії, параметри якості якої знаходяться поза межами показників, зазначених у договорі, енергопостачальник несе відповідальність і сплачує 25 відсотків вартості такої енергії.
п.46. У разі порушення прав побутових споживачів (відмова побутовому споживачеві в реалізації його прав, надання послуг, що за якістю не відповідають вимогам нормативно-технічних документів, відмова у наданні необхідної та достовірної інформації, ухилення від перевірки якості електричної енергії тощо) енергопостачальник несе відповідальність згідно із законодавством та договором. Також сьогодні приходила жіночка, записала показник лічильника електроенергії.

27.12.2017р.

Енергонаглядом проводився позачерговий захід за моєю заявою. З'ясовувалось питання причини коливання електричної напруги у вашій мережі від 170 до 260 вольт, тому і був встановлений даний прилад. Фото позапланової перевірки - представник Львівобленерго щось вимірює своїм приладом(це не прилад контролю якості електроенергії РЕ-01, який використовує Енергонагляд), представник Енергонагляду записує.


Додзвонився таки в кол-центр Львівобленерго, 20хв. шукали хто дзвонив вчора але знайшли, ним виявився представник служби розподілу мереж Яцик Мар'ян Миколайович, знайоме прізвище, я підняв лист від 23.03.2016р. і дійсно внизу було його прізвище і телефон, 239-23-29, це один із спеціалістів які написали у листі, що обрив проводу лінії електропередач спричиняє розрив електричного ланцюга і припинення електропостачання( нагадаю, мова йде про трифазну лінію електропередач і обрив нульового проводу лінії, які наслідки такого обриву знає будь-який електротехнік - між фазними проводами протікає електрична напруга 380 вольт), я передзвонив, сказали його зараз нема. Через деякий час він знову з прихованого номера подзвонив сам і я запитав чому від нього не було дзвінка, він сказав передзвонить до кінця дня 26.12.2017р., та він явно не був налаштований на розмову і на моє запитання відповідав своїми запитаннями - чи я маю претензії до товариства(Львівобленерго), чи я не довіряю Енергонагляду, також повідомив, що Львівобленерго вирішило за недоцільне встановлення приладу контролю якості електроенергії паралельно з приладом Енергонагляду, і взагалі сказав що вони спільно з Енергонаглядом встановили прилад контролю якості електроенергії в мене вдома, подумати тільки, в будинку я був з представником Енергонагляду, а Львівобленерго каже, що вони разом цей прилад ставили. Не люблю хамства, яким є відверта брехня. Потім сказав, що балачка зі мною не має сенсу і поклав слухавку. Це вже третій раз представник Львівобленерго не з'явився через 3 дні після мого виклику для складання і підписання акту-претензії та проведення замірів параметрів якості електроенергії, не з'явився і в наступні дні.

31.12.2017р.

Отримав лист Енергонагляду від 29.12.2017р.


Перший замір параметрів якості електроенергії Енергонагляд проводив 20.11.2017р. В той самий день за словами Львівобленерго вони також проводили заміри рівня електричної напруги, який склав 221 вольт. Далі 06.12.2017р. Львівобленерго для покращення електропостачання провело монтаж самонесучого ізольованого проводу СІП і поспішило повідомити про вирішення проблеми гарячу лінію області. Другий замір параметрів якості електроенергії Енергонагляд проводив 27.12.2017р. в день проведення позапланового заходу. Висновки Енергонагляду протилежні заявам Львівобленерго. Коментарі мабуть зайві. Львівобленерго не може знати параметри якості електроенергії, яку вони постачають мені, оскільки всупереч чинному законодавству з 13.12.2015р. по сьогодні, тобто за 2 роки, жодного разу так і не встановило свій прилад контролю якості електроенергії, не з'явилось для складання акту-претензії.
SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
ą

Перегляд Завантажити
  923КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:37 A
ą

Перегляд Завантажити
  899КБ версія 2 3 лют. 2018 р., 03:56 A
ą

Перегляд Завантажити
  968КБ версія 1 21 січ. 2018 р., 10:44 A
ą

Перегляд Завантажити
  3203КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:21 A
ą

Перегляд Завантажити
  1002КБ версія 1 21 січ. 2018 р., 10:51 A
ą

Перегляд Завантажити
  1365КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:34 A
ą

Перегляд Завантажити
  9024КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:29 A
ą

Перегляд Завантажити
  1283КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:10 A
ą

Перегляд Завантажити
  1153КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:35 A
ą

Перегляд Завантажити
  1549КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:32 A
ą

Перегляд Завантажити
  1030КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:32 A
ą

Перегляд Завантажити
  1143КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:37 A
ą

Перегляд Завантажити
  1317КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:38 A
ą

Перегляд Завантажити
  1199КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:38 A
ą

Перегляд Завантажити
  1483КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:38 A
ą

Перегляд Завантажити
  1350КБ версія 1 5 січ. 2018 р., 10:38 A
ą

Перегляд Завантажити
  4046КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:29 A
ą

Перегляд Завантажити
  3632КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:29 A
ą

Перегляд Завантажити
  2078КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:25 A
ą

Перегляд Завантажити
  2122КБ версія 1 6 січ. 2018 р., 06:25 A
ą

Перегляд Завантажити
  2474КБ версія 1 9 січ. 2018 р., 13:02 A
ą

Перегляд Завантажити
  1398КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 03:11 A
ą

Перегляд Завантажити
  1922КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 03:11 A
ą

Перегляд Завантажити
  1175КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 03:11 A
ą

Перегляд Завантажити
  2025КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:33 A
ą

Перегляд Завантажити
  4257КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:30 A
ą

Перегляд Завантажити
  1395КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:29 A
ą

Перегляд Завантажити
  772КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:39 A
ą

Перегляд Завантажити
  827КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:42 A
ą

Перегляд Завантажити
  3011КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:44 A
ą

Перегляд Завантажити
  978КБ версія 1 20 січ. 2018 р., 05:42 A
ą

Перегляд Завантажити
  200КБ версія 1 3 лют. 2018 р., 04:55 A